headerimg
15
Januar
2017

tarcie powierzchni i ścieranie droga nie zrobi krzywdy

Adidas Supernova Sequence doładowania 7 ma standardową długość buta uruchomiony. Wielkości, które są dostępne przestrzegać regularnych pomiarów. Szerokość tego buta jest średnie, więc jest w stanie umożliwić osobom o średnich stopach dobrze dostosował się do niego. Jego zakrzywiony kształt pół-przylega do naturalnego kształtu stopy ludzkiej.


Continental Rubber ™ jest jednym z najbardziej niezawodne związków do biegania. Skonstruowany tak, aby dostarczyć pewną ochronę i przyczepność, zapewnia obsługę dźwięku i cel. tarcie powierzchni i ścieranie droga nie zrobi krzywdy wyłącznie jednostki, bo to trafnie trwałe. otrzyma również kontrolę nad asfaltem, bo trzyma go na ziemię dobrze.


Jednostka połowie podeszwa Boost Supernova Sequence 7 wyposażony jest stabilna rama EVA, który działa całą jego długość. Jest wykonana, aby pomóc krok i wspierają stopę, zwłaszcza, że ​​przejście od pięty do palców.


Technologia Boost ™ składa się z drobnych granulek TPU, www.polskarun.com/originals-nmd-m%C3%84%C2%99skie-c-96_110_111.html które zostały połączone w jedną całość. Jego zadaniem jest dostarczanie wysokiej jakości amortyzację, która działa do złagodzenia szoku i przenosić ciężar biegacza. Daje on również energię z powrotem do prowadnicy, dzięki czemu są włączone i napędem do podjęcia następnego kroku z mocą.« On the other hand, Feb 5th created men andThere's been most likely perhaps a »


Weitere Artikel der Kategorie Allgemein
Weitere Informationen zu "tarcie powierzchni i ścieranie droga nie zrobi krzywdy"
Immer auf dem Laufenden bleiben!
Blog empfehlen
Neueste Artikel der Kategorie Allgemein

Melden Sie sich an, um die Kommentarfunktion zu nutzen


Kommentar zu "tarcie powierzchni i ścieranie droga nie zrobi krzywdy" verfassen


Besucher
3 Mitglieder und 25 Gäste sind Online:
Rafizul Islam, LiveStreamOnline, adwatbrad

Wir begrüßen unser neuestes Mitglied: adwatbrad
Besucherzähler
Heute waren 196 Gäste und 16 Mitglieder online.

Forum Statistiken